Mlade rukometašice Podravke nove su prvakinje Hrvatske. Suvereno i uvjerljivo sa sedam pobjeda u sedam nastupa na završnom dijelu natjecanja koje se održavalo u Poreču od 05. – 08. svibnja. Podravka se praktički prošetala natjecanjem. Drugo mjesto pripalo je Sesvetama, a treće mladim rukometašicama Dugog Sela 55.

FINALE: Podravka – Sesvete 15:12
Nakon što su u polufinalu u prijepodnevnim satima Podravkašice pobijedile Split 2010, a Sesvete Dugo Selo 55 s minimalnih 17:16, rukometašice Podravke u velikom su finalu bile bolje od Sesvećanki. Samo desetak minuta, Sesvećanke su pratile ritam Podravke. Čini se da je jutarnji iscrpljujući susret ostavio traga na Sesvetama. Prvu veću prednost sastav iz Koprivnice stvara u 12. minuti kad odlazi na plus tri (6:3). Na poluvremenu je ostala ista razlike (9:6). U nastavku je Podravka još malo pojačala tempo i nakon serije 3:0, u 34. otišla ne velikih pet razlike (13:8). Sesvete su se doduše dvije minute prije kraja uspjele približiti na minus dva i to je bilo sve. Sa šest pogodaka Ema Stručić bila je prvo ime u pobjedničkom sastavu. Kod Sesveta po tri pogotka Magali Lujić i Nika Gavrilović.

3/4 MJESTO: Dugo Selo 55 – Split 2010 22:12
Od početka do kraja dominirao je sastav iz Dugog Sela. Već nakon pet minuta igre imale su plus tri (4:1). I ta je prednost nastavila rasti sve do sedam razlike na predahu (11:4). Silno su se trudile mlade Splićanke da smanje tu razliku, ali jednostavno nikako nisu uspijevale. U 29. minuti Dugo Selo je imalo nedostižnih deset pogodaka razlike. Sjajna je u redovima pobjednica bila Maja Grgošević s devet pogodaka. Kod Splita, prvo ime Tara Čović sa šest pogodaka.

5./6. MJESTO: Lokomotiva  Zagreb – Ivanić 20:5
Lokomotiva je posljednjeg dana završnice pokazala dva lica. U prvom je protiv Broda teško izborila minimalnu pobjedu 12:11, s tim da je pogodak odluke dala 30-tak sekundi prije kraja, a u drugom protiv Ivanića u borbi za 5. mjesto suvereno i moćno s najuvjerljivijom pobjedom dana od čak 15 razlike (20:5). Lokomotiva je otvorila susret s 5:0, a nakon 20. minuta bilo je 8:2. U nastavku je zagrebački sastav dao još 12, a primio samo tri pogotka i utješio se petim mjestom. Od osam igračica Lokomotive koje su se upisale među strijelce po četiri pogotka su dale Anđela Žagar, Kala Kosovac i Tina Wurth. Kod Ivanića, tri pogotka Monike Sikaček.

7./8. MJESTO: Osijek – ŽRK Brod 19:6
U tom susretu bilo je neizvjesnosti, sve do ulaska u posljednjih deset minuta. Ali nakon što su Osječanke prvi put pobjegle na plus tri (10:7), Brod to više nije mogao pratiti. Do kraja susreta postigle su samo dva, a primile čak šest pogodaka i morale se zadovoljiti osmim mjestom. Ponovno je u osječkim redovima briljantna bila Renata Petrović s devet pogodaka. Kod Broda samo četiri strijelca, s tim da je naviše, i to četiri pogotka dala Rea Bašić.

9./10. MJESTO: Dalmatinka – Zrinski 19:17
Dalmatinka i Zrinski su razigravanja po skupinama završili na petom mjestu s po jednom pobjedom. U međusobnom susretu za 9./10. mjesto na kraju je bolji bio sastav iz Ploča.  Dalmatinka je bolje ušla u susret. Vrlo brzo je povela s četiri pogotka razlike 6:2. Ali, Zrinski se ne predaje i 16. minuti stiže do izjednačenja 8:8. Onda slijedi nova serija od četiri pogotka za redom, pa ekipa iz Ploča ide na poluvrijeme s plus četiri, 12:8. Osijek se ponovno uspijeva vratiti u utakmicu u nastavku. Za 12. minuta uspijevaju stići na samo pogodak zaostatka, 16:15. Ali nakon što su promašile sedmerac, na scenu stupa sjajna  Iva Bule (12 pogodaka) koja s dva pogotka zaredom donosi Dalmatinki plus tri i konačnu pobjedu. Kod Zrinskog, najbolja Nina Siročić s pet pogodaka.

11./12. MJESTO: Makarska – Sinj 18:16
Vrlo neizvjestan i zanimljiv bio je susret za 11. mjesto. Makarska i Sinj su nakon prvog dijela natjecanja ostali bez bodova, pa je borba za 11. mjesto dobila na posebnoj težini. Jer nitko nije želio natjecanje završiti bez pobjede. Na kraju je u tijesnoj završnici sedmeraca slavila Makarska. Naime, budući da nakon 40. minuta nije bilo pobjednika, susret je završio 15:15, morali su se izvoditi sedmerci. Tu je nešto više mirnoće pokazao sastav iz Makarske i tako na kraju izbjegao posljednje mjesto. Sa šest pogodaka, Kristina Anđela Selak bila je prvi strijelac Makarske. Kod Sinja, najbolje Ivana Pletikosić i Petra Zorica s po četiri pogotka.