Rukometaši Nexea otvorili su susretom protiv Moslavine, 5. kolo Paket24 Premijer lige. I ostvarili visoku pobjedu od 34:20. Tako su nastavili svoj stopostotni niz. Četiri nastupa, četiri pobjede.

Ozbiljnim pristupom Nexe je od početka susreta poslao poruku Kutinjanima da nemaju što tražiti u Našicama. Nakon sedam i pol minuta, već su imali tri pogotka prednosti. Na ulasku u posljednjih deset minuta prvog dijela, ta je razlika već iznosila pet pogodaka. Inače, najveća prednost bila je plus sedam (14:7). Na predah se otišlo s +5 (15:10).

U drugom dijelu Moslavina se držala na tom zaostatku još desetak minuta, a onda je domaćin napravio nekoliko sjajnih nizova 3:0, pa 5:0, i na kraju 4:0, za konačnih 14 razlike. Uz 11 obrana domaćih vratara: Dominik Kuzmanović 6, Moreno Car 5, najbolji strijelac domaćeg sastava bio je Predrag Vejin sa sedam pogodaka. Kod gostiju prvo ime Matija Vidoš s pet pogodaka iz pet pokušaja.

PAKET24 PREMIJER LIGA – LIGA B: 5. KOLO
NEXE – MOSLAVINA 34:20