U posljednjem i jedinom susretu 11. kola, 1. hrvatske rukometne lige za žene, koji je igran u nedjelju, ŽARK Split je pobijedio Osijek 28:27. S 10 bodova ŽARK je tako pobjegao u zlatnu sredinu ljestvice i za bod pretekao Osijek.

Bio je to susret pun uzbuđenja i preokreta. U prvom dijelu uglavnom je prednost bila na strani iskusnijih gošći. Ali, bilo je tu i sedam izjednačenja pa i vodstva domaćih rukometašica između 18. i 24. minute. Na kraju su Osječanke zahvaljujući sjajnom nizu od pet pogodaka zaredom na predah odnijele plus dva (14:16).

Još punih 20. minuta u drugom poluvremenu dominirao je gostujući sastav. U jednom trenutku Osijek je imao šest pogodaka viška (16:22), i činilo se da je susret prelomljen. Ali, mladi sastav koji vodi Ljubo Vukić, nije tako mislio. Malo po malo nadoknađivao je razliku i konačno u 50. minuti stigao do 25:25. Osječanke su imale još dva vodstva 25:26 i 26:27, ali nisu uspjele osvojiti bodove. Uporne Splićanke sve to stigle i na kraju, 54 sekunde prije isteka vremena zabile za konačnih 28:27.

Ukupno 13 obrana imale su domaće vratarke. Sa sedam pogodaka prvi strijelac ŽARK Splita bila je Ana Čukušić. Kod gošći 12 obrana Katarine Borac. Po sedam pogodaka dale su Lea Hren i Dora Lacković

1. HRL ŽENE: 11. KOLO
ŽARK SPLIT – OSIJEK 28:27