2. HRL ZAPAD

2 HRL ZAPAD | REZULTATI PROŠLOG KOLA

datumdomaćinREZULTATIgost

 

2 HRL ZAPAD | RASPORED SLJEDEĆEG KOLA

datumdomaćingost

 

2 HRL ZAPAD | TABLICA

pozklubutpobnerpor+-+/-bodform
115132048831017828
W W W W D D W W W W
215123047930317627
W D W W D D W W W W
315120349835414424
W L W W W W W W L W
415112248134913224
W W D L W W W W W W
5158254664184818
W W L W W L D W L W
615816414424-1017
W L L W W W W L L W
7136073743591512
L L L W L L L W W L
8155010422478-5610
L W W W L W L L L L
9153012358448-906
L L L L L L L L W L
10143011300431-1316
W L L L W L L L W L
11151014300499-1992
W L L L L L L L L L
12141013278485-2072
L W L L L L L L L L

napredovanje u 1. HRL

ispadanje u 3. HRL

2. HRL ZAPAD | STATISTIKA

#igračicanastupiukupno golovagol iz igregol 7m7m promašajomjer pobjeda [%]omjer ner [%]omjer poraza [%]2 minžuticrveniplavi
1Kamenar Nika11000090.919.090.000000
2Zenković Emili1521210086.6713.330.001000
3Peršić Matea1549490086.6713.330.002000
4Franković Elin47700100.000.000.000000
5Šumberac Leona67340100.000.000.000000
6Kogej Antea5440080.0020.000.001000
7Raspudić Katarina1580791086.6713.330.0071000
8Zahtila Natali15766313286.6713.330.0019900
9Bradanović Tea1519190086.6713.330.001000
10Vrkić Ivana11990081.8218.180.003100
11Belušić Doris1543430186.6713.330.008500
12Govedić Aurora000000.000.000.000000
12Doris Hren20000100.000.000.000000
13Jelčić Antonia1423230085.7114.290.000100
14Zupičić Irina11010100.000.000.001000
15Lepinjica Ana1233330083.3316.670.002100
16Zupičić Lea11000081.8218.180.000000
17Vukić Laura1411110085.7114.290.000000
18Malić Anastasija000000.000.000.000000
21Mileta Alka1017161080.0020.000.001000
22Baljak Tajana13000084.6215.380.000000
25Skorić Ivona15846123586.6713.330.002200
27Basanić Lucija13312084.6215.380.000000

datumdomaćinREZULTATIgostliga
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD

imeuloga
Datos Diegotrener
Belušić Doristrener
Mujkić Laristrener
Kos Pauloslužbeni predstavnik
Vidali Mauroslužbeni predstavnik
Miletić Vedranslužbeni predstavnik