2. HRL ZAPAD

2 HRL ZAPAD | REZULTATI PROŠLOG KOLA

datumdomaćinREZULTATIgost

 

2 HRL ZAPAD | RASPORED SLJEDEĆEG KOLA

datumdomaćingost

 

2 HRL ZAPAD | TABLICA

pozklubformutpobnerpor+-+/-bod
1
W W W W W W W L W L
20170363147215934
2
W W W W W W W W W D
20161364146617533
3
D W W L W W W L W W
2015145714769531
4
L W W W L L W L W W
2013075735244926
5
L L W L W L W W L W
201109558566-822
6
W L L W W L W W L W
2010195585005821
7
L W L L L W L W W D
20929560612-5220
8
D W L W W L W L W L
2091105695442519
9
W L L L L L W L L L
203017468569-1016
10
L L L L W L L L L L
203017451638-1876
11
L L L L L L L L L L
201019403616-2132

napredovanje u 1. HRL

ispadanje u 3. HRL

2. HRL ZAPAD | STATISTIKA

#igračicanastupiukupno golovagol iz igregol 7m7m promašajomjer pobjeda [%]omjer ner [%]omjer poraza [%]2 minžuticrveniplavi
1Kamenar Nika13000084.620.0015.380000
3Nose Mia1826260072.225.5622.2213400
3Peršić Matea1746460070.595.8823.537200
4Franković Elin1812120077.785.5616.673000
7Kika Vrkljan1975750078.955.2615.794100
8Zahtila Natali191189721773.685.2621.0519300
9Bradanović Tea1818180072.225.5622.220000
10Vrkić Ivana2063630075.005.0020.005100
11Belušić Doris20755124375.005.0020.002300
12Tereza Vretenar18000072.225.5622.220000
13Lucija Golja34400100.000.000.001000
15Nina Jukopila1852457572.225.5622.220310
16Andrea Pavić20000075.005.0020.000000
18Malić Anastasija14413271.437.1421.431100
19Antea Bonić8330087.500.0012.501000
21Mileta Alka1932284073.685.2621.051000
22Annika Marić32200100.000.000.000000
27Basanić Lucija18651077.785.5616.670000

datumdomaćinREZULTATIgostliga
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD

imeuloga
Datos Diegotrener
Belušić Doristrener
Kos Pauloslužbeni predstavnik
Vidali Mauroslužbeni predstavnik
Miletić Vedranslužbeni predstavnik