2. HRL ZAPAD

2 HRL ZAPAD | REZULTATI PROŠLOG KOLA

datumdomaćinREZULTATIgost

 

2 HRL ZAPAD | RASPORED SLJEDEĆEG KOLA

datumdomaćingost

 

2 HRL ZAPAD | TABLICA

pozklubformutpobnerpor+-+/-bod
1
W W W W W W W W W W
22193070546324241
2
W W W W W L W W W W
22172369450518936
3
W W W W W W L L W L
22172367847919936
4
W L W L W W W W W L
22170569549120434
5
W L W W L W W W W W
2214266856008530
6
W W L L L W L D W L
2210111640634621
7
L L L W L W W W L W
2210012626674-4820
8
L L W L L L L L L W
229112584653-6919
9
L W L D W L L L W L
225116502672-17011
10
L W L D W L L D L L
224216533637-10410
11
L L L L L W L L L L
222020451705-2544
12
L L L L L L L L L L
221021464744-2802

napredovanje u 1. HRL

ispadanje u 3. HRL

2. HRL ZAPAD | STATISTIKA

#igračicanastupiukupno golovagol iz igregol 7m7m promašajomjer pobjeda [%]omjer ner [%]omjer poraza [%]2 minžuticrveniplavi
1Kamenar Nika17000082.355.8811.760000
2Zenković Emili1929290084.2110.535.262000
3Peršić Matea2260600077.279.0913.642100
4Franković Elin11880072.730.0027.270000
5Šumberac Leona67340100.000.000.000000
6Kogej Antea8440075.0012.5012.502000
7Raspudić Katarina221121111077.279.0913.64151200
8Zahtila Natali221309436577.279.0913.64221200
9Bradanović Tea2221210077.279.0913.641200
10Vrkić Ivana1715150070.5911.7617.655100
11Belušić Doris2258580177.279.0913.6410700
12Govedić Aurora000000.000.000.000000
12Doris Hren9000066.670.0033.330000
13Jelčić Antonia2025250075.0010.0015.000100
14Zupičić Irina21010100.000.000.001000
15Lepinjica Ana1848480072.2211.1116.675100
16Zupičić Lea13000069.2315.3815.380000
17Vukić Laura1814140077.7811.1111.111000
18Malić Anastasija10000100.000.000.000000
21Mileta Alka1625241068.7512.5018.751000
22Baljak Tajana13000084.6215.380.000000
25Skorić Ivona221178532777.279.0913.643400
27Basanić Lucija20312075.0010.0015.000000

datumdomaćinREZULTATIgostliga
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD

imeuloga
Datos Diegotrener
Belušić Doristrener
Mujkić Laristrener
Kos Pauloslužbeni predstavnik
Vidali Mauroslužbeni predstavnik
Miletić Vedranslužbeni predstavnik