2. HRL ZAPAD

2 HRL ZAPAD | REZULTATI PROŠLOG KOLA

datumdomaćinREZULTATIgost

 

2 HRL ZAPAD | RASPORED SLJEDEĆEG KOLA

datumdomaćingost

 

2 HRL ZAPAD | TABLICA

pozklubutpobnerpor+-+/-bodform
1880027716011716
W W W W W W W W
276102121367613
W W W W W W D
386022451836212
W W W W L W L W
46411185128579
W W L W D W
57412215178379
L L W W D W W
66312171176-57
W L D L W W
7630316715896
W W W L L L
88305218243-256
L L L L W L W W
98206194249-554
L L W L W L L L
108107172241-692
L L L L W L L L
118107154251-972
L L L L L W L L
128107172279-1072
L L L L L W L L

napredovanje u 1. HRL

ispadanje u 3. HRL

2. HRL ZAPAD | STATISTIKA

#igračicanastupiukupno golovagol iz igregol 7m7m promašajomjer pobjeda [%]omjer ner [%]omjer poraza [%]2 minžuticrveniplavi
1Kamenar Nika60000100.000.000.000000
2Zenković Emili8161600100.000.000.001000
3Peršić Matea8313100100.000.000.001000
4Franković Elin25500100.000.000.000000
5Šumberac Leona67340100.000.000.000000
6Kogej Antea000000.000.000.000000
7Raspudić Katarina8414010100.000.000.002500
8Zahtila Natali8302371100.000.000.009700
9Bradanović Tea8141400100.000.000.001000
10Vrkić Ivana45500100.000.000.002000
11Belušić Doris8222201100.000.000.005200
12Govedić Aurora000000.000.000.000000
13Jelčić Antonia8161600100.000.000.000100
14Zupičić Irina11010100.000.000.001000
15Lepinjica Ana6202000100.000.000.000000
16Zupičić Lea80000100.000.000.000000
17Vukić Laura77700100.000.000.000000
18Malić Anastasija000000.000.000.000000
21Mileta Alka38800100.000.000.001000
22Baljak Tajana70000100.000.000.000000
25Skorić Ivona85139125100.000.000.001000
27Basanić Lucija63120100.000.000.000000

datumdomaćinREZULTATIgostliga
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD

imeuloga
Datos Diegotrener
Belušić Doristrener
Mujkić Laristrener
Kos Pauloslužbeni predstavnik
Vidali Mauroslužbeni predstavnik
Miletić Vedranslužbeni predstavnik