2. HRL ZAPAD

2 HRL ZAPAD | REZULTATI PROŠLOG KOLA

datumdomaćinREZULTATIgost

 

2 HRL ZAPAD | RASPORED SLJEDEĆEG KOLA

datumdomaćingost

 

2 HRL ZAPAD | TABLICA

pozklubutpobnerpor+-+/-bodform
120173063341122237
D W W W W W W W W W
220162263143419734
D W W W W W W W L L
320160464645019632
W W W L W L W W W W
420152364047216832
W W W W W W W L W W
52012266265507626
L D W L W W L W W W
6209110575567819
W W W W L L L W L D
7208111530594-6417
W W L L W L L L L L
8208012566631-6516
W L L L L W L W W L
9205114460609-14911
L L L W L D W L L W
10204214478571-9310
L L L W L D W L L D
11202018414646-2324
L L L L L L L W L L
12201019409673-2642
L L L L L L L L L L

napredovanje u 1. HRL

ispadanje u 3. HRL

2. HRL ZAPAD | STATISTIKA

#igračicanastupiukupno golovagol iz igregol 7m7m promašajomjer pobjeda [%]omjer ner [%]omjer poraza [%]2 minžuticrveniplavi
1Kamenar Nika15000086.676.676.670000
2Zenković Emili1929290084.2110.535.262000
3Peršić Matea2057570080.0010.0010.002100
4Franković Elin9770077.780.0022.220000
5Šumberac Leona67340100.000.000.000000
6Kogej Antea8440075.0012.5012.502000
7Raspudić Katarina2099981080.0010.0010.00131100
8Zahtila Natali201178631480.0010.0010.00201200
9Bradanović Tea2021210080.0010.0010.001100
10Vrkić Ivana1615150075.0012.5012.505100
11Belušić Doris2054540180.0010.0010.0010700
12Govedić Aurora000000.000.000.000000
12Doris Hren7000071.430.0028.570000
13Jelčić Antonia1925250078.9510.5310.530100
14Zupičić Irina11010100.000.000.001000
15Lepinjica Ana1748480076.4711.7611.765100
16Zupičić Lea13000069.2315.3815.380000
17Vukić Laura1613130081.2512.506.250000
18Malić Anastasija10000100.000.000.000000
21Mileta Alka1421201071.4314.2914.291000
22Baljak Tajana13000084.6215.380.000000
25Skorić Ivona201097831780.0010.0010.003200
27Basanić Lucija18312077.7811.1111.110000

datumdomaćinREZULTATIgostliga
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD
2 HRL ZAPAD

imeuloga
Datos Diegotrener
Belušić Doristrener
Mujkić Laristrener
Kos Pauloslužbeni predstavnik
Vidali Mauroslužbeni predstavnik
Miletić Vedranslužbeni predstavnik