ŽRK Rudar 2HRL 21/22

#igračicapozicijadobHRSnastupiukupno golovagol iz igregol 7momjer pobjeda [%]omjer ner [%]omjer poraza [%]2 minžuticrveniplavi
1Kamenar Nikavratarka20359331300084.620.0015.380000
3Peršić Mateadesno krilo2128784174646070.595.8823.537200
3Nose Mia1-182626072.225.5622.2213400
4Franković Elindesno krilo1835944181212077.785.5616.673000
7Kika Vrkljan1-197575078.955.2615.794100
8Zahtila Natalisrednji vanjski26695719118972173.685.2621.0519300
9Bradanović Teakružna napadačica25-181818072.225.5622.220000
10Vrkić Ivanasrednji vanjski2228777206363075.005.0020.005100
11Belušić Dorisdesni vanjski3368492075512475.005.0020.002300
12Tereza Vretenar1-1800072.225.5622.220000
13Lucija Golja0-3440100.000.000.001000
15Nina Jukopila1-185245772.225.5622.220310
16Andrea Pavić1-2000075.005.0020.000000
18Malić Anastasijadesni vanjski2359421441371.437.1421.431100
19Antea Bonić1-833087.500.0012.501000
21Mileta Alkalijevo krilo1742885193228473.685.2621.051000
22Annika Marić0-3220100.000.000.000000
27Basanić Lucijakružna napadačica17428781865177.785.5616.670000