ŽRK Rudar 2HRL

#IgračPozicijadobHRSnastupiukupno golovagol iz igregol 7momjer pobjeda [%]omjer ner [%]omjer poraza [%]2 minžuticrveniplavi
1Kamenar Nikavratarka20359331700082.355.8811.760000
2Zenković Emilidesno krilo266946192929084.2110.535.262000
3Peršić Mateadesno krilo2128784226060077.279.0913.642100
3Nose Mia1-00000.000.000.000000
4Franković Elindesno krilo19359441188072.730.0027.270000
5Šumberac Leonalijevi vanjski20359296734100.000.000.000000
6Kogej Antealijevi vanjski2225182844075.0012.5012.502000
7Raspudić Katarinasrednji vanjski242225322112111177.279.0913.64151200
8Zahtila Natalisrednji vanjski26695722130943677.279.0913.64221200
9Bradanović Teakružna napadačica26-222121077.279.0913.641200
10Vrkić Ivanasrednji vanjski2228777171515070.5911.7617.655100
11Belušić Dorisdesni vanjski336849225858077.279.0913.6410700
12Govedić Auroravratarka203593600000.000.000.000000
12Doris Hrenvratarka1-900066.670.0033.330000
13Jelčić Antonialijevo krilo267994202525075.0010.0015.000100
14Zupičić Irinalijevo krilo20359382101100.000.000.001000
15Lepinjica Analijevo krilo306206184848072.2211.1116.675100
16Zupičić Leavratarka25240261300069.2315.3815.380000
17Vukić Lauradesni vanjski27-181414077.7811.1111.111000
18Malić Anastasijadesni vanjski2359421000100.000.000.000000
21Mileta Alkalijevo krilo1742885162524168.7512.5018.751000
22Baljak Tajanavratarka26194111300084.6215.380.000000
25Skorić Ivonalijevi vanjski26-22117853277.279.0913.643400
27Basanić Lucijakružna napadačica17428782031275.0010.0015.000000