ŽRK Rudar 2HRL

#igračicapozicijadobHRSnastupiukupno golovagol iz igregol 7momjer pobjeda [%]omjer ner [%]omjer poraza [%]2 minžuticrveniplavi
1Kamenar Nikavratarka18359336000100.000.000.000000
2Zenković Emilidesno krilo246946816160100.000.000.001000
3Peršić Mateadesno krilo1928784831310100.000.000.001000
4Franković Elindesno krilo17359442550100.000.000.000000
5Šumberac Leonalijevi vanjski18359296734100.000.000.000000
6Kogej Antealijevi vanjski202518200000.000.000.000000
7Raspudić Katarinasrednji vanjski2222253841401100.000.000.002500
8Zahtila Natalisrednji vanjski246957830237100.000.000.009700
9Bradanović Teakružna napadačica24-814140100.000.000.001000
10Vrkić Ivanasrednji vanjski20287774550100.000.000.002000
11Belušić Dorisdesni vanjski316849822220100.000.000.005200
12Govedić Auroravratarka183593600000.000.000.000000
13Jelčić Antonialijevo krilo247994816160100.000.000.000100
14Zupičić Irinalijevo krilo18359381101100.000.000.001000
15Lepinjica Analijevo krilo286206620200100.000.000.000000
16Zupičić Leavratarka23240268000100.000.000.000000
17Vukić Lauradesni vanjski25-7770100.000.000.000000
18Malić Anastasijadesni vanjski03594200000.000.000.000000
21Mileta Alkalijevo krilo15428853880100.000.000.001000
22Baljak Tajanavratarka24194117000100.000.000.000000
25Skorić Ivonalijevi vanjski24-8513912100.000.000.001000
27Basanić Lucijakružna napadačica15428786312100.000.000.000000