ŽRK Rudar 2HRL

#igračicapozicijadobHRSnastupiukupno golovagol iz igregol 7momjer pobjeda [%]omjer ner [%]omjer poraza [%]2 minžuticrveniplavi
1Kamenar Nikavratarka19359331100090.919.090.000000
2Zenković Emilidesno krilo256946152121086.6713.330.001000
3Peršić Mateadesno krilo1928784154949086.6713.330.002000
4Franković Elindesno krilo17359444770100.000.000.000000
5Šumberac Leonalijevi vanjski19359296734100.000.000.000000
6Kogej Antealijevi vanjski2125182544080.0020.000.001000
7Raspudić Katarinasrednji vanjski2322253158079186.6713.330.0071000
8Zahtila Natalisrednji vanjski2569571576631386.6713.330.0019900
9Bradanović Teakružna napadačica24-151919086.6713.330.001000
10Vrkić Ivanasrednji vanjski20287771199081.8218.180.003100
11Belušić Dorisdesni vanjski316849154343086.6713.330.008500
12Govedić Auroravratarka183593600000.000.000.000000
12Doris Hrenvratarka0-2000100.000.000.000000
13Jelčić Antonialijevo krilo247994142323085.7114.290.000100
14Zupičić Irinalijevo krilo18359381101100.000.000.001000
15Lepinjica Analijevo krilo286206123333083.3316.670.002100
16Zupičić Leavratarka23240261100081.8218.180.000000
17Vukić Lauradesni vanjski25-141111085.7114.290.000000
18Malić Anastasijadesni vanjski03594200000.000.000.000000
21Mileta Alkalijevo krilo1542885101716180.0020.000.001000
22Baljak Tajanavratarka24194111300084.6215.380.000000
25Skorić Ivonalijevi vanjski25-1584612386.6713.330.002200
27Basanić Lucijakružna napadačica15428781331284.6215.380.000000