ŽRK Rudar 2HRL

#igračicapozicijadobHRSnastupiukupno golovagol iz igregol 7momjer pobjeda [%]omjer ner [%]omjer poraza [%]2 minžuticrveniplavi
1Kamenar Nikavratarka19359331700082.355.8811.760000
2Zenković Emilidesno krilo256946192929084.2110.535.262000
3Peršić Mateadesno krilo1928784226060077.279.0913.642100
4Franković Elindesno krilo17359441188072.730.0027.270000
5Šumberac Leonalijevi vanjski19359296734100.000.000.000000
6Kogej Antealijevi vanjski2125182844075.0012.5012.502000
7Raspudić Katarinasrednji vanjski232225322112111177.279.0913.64151200
8Zahtila Natalisrednji vanjski25695722130943677.279.0913.64221200
9Bradanović Teakružna napadačica24-222121077.279.0913.641200
10Vrkić Ivanasrednji vanjski2028777171515070.5911.7617.655100
11Belušić Dorisdesni vanjski316849225858077.279.0913.6410700
12Govedić Auroravratarka193593600000.000.000.000000
12Doris Hrenvratarka0-900066.670.0033.330000
13Jelčić Antonialijevo krilo257994202525075.0010.0015.000100
14Zupičić Irinalijevo krilo19359382101100.000.000.001000
15Lepinjica Analijevo krilo296206184848072.2211.1116.675100
16Zupičić Leavratarka23240261300069.2315.3815.380000
17Vukić Lauradesni vanjski26-181414077.7811.1111.111000
18Malić Anastasijadesni vanjski0359421000100.000.000.000000
21Mileta Alkalijevo krilo1642885162524168.7512.5018.751000
22Baljak Tajanavratarka25194111300084.6215.380.000000
25Skorić Ivonalijevi vanjski25-22117853277.279.0913.643400
27Basanić Lucijakružna napadačica15428782031275.0010.0015.000000